Menu Zamknij

Wybielanie zębów Kraków

wybielanie zębów kraków ALBUSDENT - Centrum Stomatologiczne

Wybielanie zębów Kraków - Bronowice, Azory

Odwrażliwianie zębów wraz z ich wybielaniem. Kombinacja ta nie musi być już tylko marzeniem! Z systemem PrevDent zęby stają się piękniejsze, bielsze i zdrowsze!

PrevDent CrWR to nowoczesny system do wybielania zębów oraz naprawy szkliwa, który można stosować w gabinecie stomatologicznym. Szczególnie rekomendowany jest dla osób, którym doskwiera problemem nadwrażliwość zębów lub inne metody wybielania zębów okazały się nieskuteczne lub bolesne. PrevDent CrWR jest bezpiecznym systemem wybielającym, zgodnym z wymogami UE.

Do produkcji żelu wybielającego firma PrevDent używa zaawansowanych technologicznie składników tak, aby skutecznie pozbyć się przebarwień na zębach spowodowanych m. in.: paleniem tytoniu, piciem herbaty, kawy lub czerwonego wina. Prevdent CrWR jest wyjątkowym systemem zawierającym jedyne w swoim rodzaju połączenie 6% nadtlenku wodoru oraz nano-hydroksyapatyu (nHAp), który remineralizuje szkliwo i znacznie zmniejsza nadwrażliwość. Po zabiegu zęby stają się nie tylko jaśniejsze, ale także zdrowsze. A pacjent podczas procesu wybielania i w czasie po nim, ma znacząco wyeliminowaną nadwrażliwość. System PrevDent CrWR przywraca zębom ich naturalną biel!

 

wybielanie zębów kraków ALBUSDENT - Centrum Stomatologiczne

Wybielanie lampą Beyond POLUS

Nowy akcelerator BEYOND™ Polus® oparty jest na technologii LightBridge™ (ang. Świetlny most) zaprojektowanej przez naukowców firmy Beyond Dental & Health. Ta wyjątkowa formułaa pozwala na dostarczenie światła z bardzo silnej żarówki halogenowej o mocy 150W oraz światła z drugiego źródła, którym są specjalne diody LED. Światło jest całkowicie bezpieczne, gdyż zostaje przefiltrowane przez 150,000 światłowodów oraz układ optyczny. Technologia LightBridge™ łączy obydwie długości świateł, z dwóch różnych źródeł i tworzy tzw. świetlny most, który pozbawiony jest promieniowania UV oraz szkodliwego promieniowania podczerwonego. Rezultatem końcowym jest światło o dużej mocy, którego fala pokrywa całkowicie niebieskie spektrum najlepsze dla wybielania zębów, co przenosi się na najlepsze możliwe rezultaty.

Akcelerator wybielania BEYOND™ Polus® otrzymał maksymalną ocenę 5+, oraz 98% zaakceptowanych przypadków klinicznych od Dental Advisor, amerykańskiej instytucji oceniającej urządzenia oraz materiały stomatologiczne. Produkty otrzymały również nagrodę Editors Choice Award przyznaną przez tą samą instytucję.

Wybielanie zębów metodą nakładkową

Wybielanie zębów za pomocą indywidualnie przygotowanych dla pacjenta nakładek, to bezpieczny i skuteczny sposób na zdrowy biały uśmiech. Kuracja trwa około 8-10 dni. Efekt jest stabilny, a nowy kolor może utrzymać się nawet do 2 lat, przy stosowaniu się do zaleceń lekarza.

W ALBUSDENT stosujemy sprawdzone preparaty wybielające, które nie powodują zmian chemicznych w strukturze zęba i go nie osłabiają. Przed przystąpieniem do wybielania każdy nasz pacjent musi przejść konsultację stomatologiczną, aby zbadać stan zębów i dziąseł oraz zostać zakwalifikowanym do zabiegu. Często najpierw muszą zostać usunięte stare, nieszczelne wypełnienia i kamień nazębny, a ubytki zabezpieczone. Następnie pacjent otrzymuje od lekarza nakładki wykonane na podstawie wcześniej pobranych wycisków i specjalny żel wybielający. W domu pacjent aplikuje żel do nakładek i umieszcza je na zębach na czas snu (około 8 godzin).

Podczas kuracji zalecana jest „biała dieta”. Należy unikać napojów i pokarmów powodujących przebarwienia (kawa, mocna herbata, kolorowe napoje gazowane, wino), niewskazane jest także palenie papierosów i spożywanie kwaśnych owoców i potraw.

INSTRUKCJA DLA PACJENTA:

Poniższa informacja pozwoli Państwu prawidłowo używać nakładek i żelu wybielającego.

 1. Przed nałożeniem nakładek należy zęby wyszczotkować z użyciem pasty o wysokiej zawartości fluoru i oczyścić przy pomocy nici dentystycznej.
 2. Preparat wybielający należy umieścić w nakładkach – zaleca się umieszczanie w szynie wybielającej preparatu w ilości odpowiadającej kuleczce o średnicy 2-3 mm na każdy ząb.
 3. Nakładki z preparatem należy umieścić w jamie ustnej we właściwej pozycji. Preparat wybielający, który pojawi się na błonie śluzowej należy usunąć za pomocą suchej szczoteczki do zębów lub chusteczki higienicznej.
 4. Nakładki z preparatem wybielającym należy pozostawić w jamie ustnej w zależności od stężenia preparatu od 4 do 8 godzin – zalecana jest pora nocna.
 5. W czasie noszenia nakładek nie należy pić, jeść, palić papierosów.
 6. Po wyjęciu nakładek, zęby należy oczyścić z resztek żelu, starannie wypłukać jamę ustną.
 7. Nakładki należy oczyścić strumieniem bieżącej wody oraz usunąć resztki preparatu wybielającego.

Opinia klientów jest dla nas ważna

Każdy Pacjent to dla nas odrębna historia. Nie liczymy numerków na liście Pacjentów do przyjęcia… Widzimy człowieka, któremu należy pomóc, doradzić, poświęcić chwilę, aby rozwiać jego wątpliwości… Nie wahaj się! Zaufaj nam i zostań naszym kolejnym zadowolonym Pacjentem.

Na podstawie 27 opinii
Michal Frączek
Michal Frączek
2023-03-15
Byłem już 3 razy i wracam za każdym razem - petarda !
Sonia Jarczyk
Sonia Jarczyk
2023-03-14
Do Centrum Stomatologicznego Albusdent trafiłam w kryzysowej sytuacji z polecenia przyjaciółki. Na szczęście szybko udało się znaleść dla mnie termin i opanować sytuację. Jestem wdzięczna za pomoc i wszystkim bardzo polecam 🙂
Ada Barteczko
Ada Barteczko
2023-03-10
Wizyta przebiegła bezproblemowo i bezbolesnie w miłej atmosferze. Panie na recepcji bardzo miłe, zostało przeprowadzone szczegółowe badanie oraz lekarz rozwiał wszystkie moje wątpliwości. Serdecznie polecam!
Lorenzo Ferrazzano
Lorenzo Ferrazzano
2023-03-10
I was in Albusdent and I am very plasently surprised that the communication with doctor was super easy.The visit went very well, without pain and in good atmosphere. I really recomend that place to all of the foreign people”
Ania Kacprzyk
Ania Kacprzyk
2023-03-10
Jestem bardzo zadowolona z wizyty, Panie na recepcji bardzo pomocne, na wizycie Pan doktor cierpliwie odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania. Dziękuje całemu zespołowi, w szczególności Pani Wiktorii , która nie odprawiła mnie z kwitkiem przy umawianiu kolejnej wizyty gdy mój grafik nie pokrywał się idealnie z grafikiem gabinetu!
Anna Korzeniowska
Anna Korzeniowska
2023-03-10
Do Albusdent trafiłam z polecenia i się nie zawiodłam! Wizyta odbyła się PUNKTUALNIE i w miłej atmosferze. Pani doktor ze szczegółami opowiedziała mi przebieg leczenia i odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania. Dodatkowo przyjemne, czyste i nowoczesne wnętrze. Polecam dalej;)
dradex
dradex
2023-03-10
Pozdrawiam miłe Panie z obsługi oraz Panią szefową. Profesjonalne podejście do pacjenta, szybka oraz przyjemna wizyta polecam gorąco 😀
adrian manton
adrian manton
2023-03-09
For as long as I can remember, I was bothered by the appearance of my teeth. I often thought about getting a few crowns done, but the cost in Ireland often outweighed the need to do this work. I had previously looked into getting dental work done abroad but always found some silly reason not to go until my Polish friend suggested Albusdent in Krakow to me. After a few emails with Albusdent's owner, Magda, describing the work I wanted to do, it was suggested that I visit her clinic to review my options and see the quality of work done on previous patients. After seeing their great results, I decided to get a few crowns done in Albusdent. Following a thorough consultation with the dentist, I decided to go ahead with their dental plan we had just discussed. It was one of the best decisions I have ever made and I cannot recommend Albusdent enough. Both the owner, Magda, and her staff were very professional, friendly, helpful, informative, and made me feel extremely comfortable during my visit. Their Aftercare service showed no limits as they always answered any questions or queries I had. I would highly recommend Albusdent to anyone thinking of getting dental work done outside Ireland as I now find myself asking why I didn't do this sooner.
Dariusz Grzelak
Dariusz Grzelak
2023-03-09
Klinika godna polecenia! Wszyscy mili uprzejmi i zAngażowani. Dentystka bardzo profesjonalna. Jeszcze tam wrócę nie raz 😁

Umów się na konsultacje

Zadzwoń lub umów się online

komórkowy 693 760 000

stacjonarny 12 411 00 67

X

  Chcesz umówić się na wizytę lub zapytać o szczegóły - zostaw kontakt oddzwonimy!

  +48 693 760 000