Menu Zamknij

Wybielanie zębów

Wiele osób chce poprawić wygląd swoich zębów, dzięki temu będziemy mogli je wybielić, wyrównać różnego rodzaju przebarwienia. Obecnie możemy skorzystać z nowoczesnych metod wybielania zębów, dzięki temu nasz uśmiech będzie śnieżnobiały. Z pewnością negatywnie na wygląd naszych zębów może mieć picie kawy oraz palenie papierosów, wówczas możemy zauważyć, że na zębach będą powstawały szare lub żółtawe przebarwienia. Wybielanie zębów możemy przeprowadzić w specjalistycznym gabinecie stomatologicznym.

Wybielanie lampą Beyond POLUS

Gabinety stomatologiczne oferują obecnie wybielanie zębów za pomocą specjalistycznych lamp, dzięki temu możemy usunąć przebarwienia, rozjaśnić kolor naszego szkliwa. Gabinety prowadzą profesjonalne wybielanie lampą Beyond POLUS, jest to zabieg jednorazowy, który charakteryzuje się wysoką skutecznością. W tym przypadku wykorzystywana jest specjalna fala świetlna, która działa na nasze zęby, jest to zabieg zalecany w przypadku intensywnych przebarwień. Możemy oczywiście wybrać różne odcienie, które będą najlepiej pasowały do naszej cery. W tym przypadku wybielamy dwa łuki zębowe, uzyskany efekt może utrzymywać się od roku do 2 lat. Jest to metoda bezinwazyjna i bezbolesna, dlatego decyduje się na nią coraz więcej pacjentów.

Wybielanie zębów metodą nakładkową

Innym skutecznym sposobem na rozjaśnienie naszego uśmiechu będzie z pewnością metoda nakładkowa, w tym przypadku stosujemy specjalne nakładki na zęby, w środku umieszczamy specjalny preparat najczęściej w formie żelu. Najbardziej skuteczną metodą będzie wykonanie odlewu naszych łuków zębowych, nakładki wykorzystamy następnie podczas kuracji domowej, będziemy w nich umieszczali specjalną substancję wybielającą. Wybielanie zębów metodą nakładkową to proces, w którym będziemy aplikować żel wybielający na nasze zęby za pomocą nakładek, cały proces może trwać od dwóch do czterech tygodni. Najczęściej będziemy zakładali nakładki na noc, w ten sposób będziemy mogli otrzymać różne odcienie w zależności od czasu stosowania nakładek.

Wybielanie zębów Kraków

Przed wybielaniem zębów powinniśmy oczywiście skontaktować się z poradnią stomatologiczną, specjalista sprawdzi stan naszego uzębienia, doradzi który sposób wybielania będzie najlepszy w naszym przypadku. Oczywiście powinniśmy zastanowić się także, jaki odcień chcemy otrzymać, wówczas stomatolog określa przez ile godzin w ciągu doby powinniśmy używać nakładek stomatologicznych. Podobnie w przypadku metody naświetlania również będziemy mogli uzyskać zadowalający efekt. Po wybielaniu powinniśmy przez pewien czas unikać kawy, herbaty i papierosów, które mogłyby prowadzić do powstawania przebarwień. Dodatkowo przebarwienia mogą być powodowane przez dietę lub też stosowanie leków. W gabinetach w całym kraju możemy liczyć na wybielanie zębów Kraków jest miastem, w którym możemy wykonać profesjonalne zabiegi wybielające.

wybielanie zebow kakow 2