Menu Zamknij

Stomatologia zachowawcza Kraków

ALBUSDENT - Centrum Stomatologiczne

Stomatologia zachowawcza Kraków - Bronowice

Próchnica zębów to bez wątpienia choroba cywilizacyjna. Głównymi czynnikami próchnicotwórczymi są bakterie, znajdujące się w płytce nazębnej, którą można zdefiniować jako miękki osad powstający na wszystkich powierzchniach zębów. Szkodliwe działanie bakterii polega na wytwarzaniu kwasów w wyniku metabolizmu, w związku z tym obniża się pH co prowadzi do demineralizacji tkanek twardych zęba, a w konsekwencji do próchnicy. Dlatego tak ważna jest odpowiednia higiena oraz profilaktyka. Przeglądy jamy ustnej i systematyczne leczenie próchnicy skutkuje zachowaniem zdrowego uśmiechu.
Nasze zespół lekarzy spełniała oczekiwania pacjentów pod kątem estetycznym oraz prawidłowego funkcjonowania narządu żucia. Przy wypełnieniach używane są materiały najwyższej klasy, kompatybilne z tkanką zęba.

Opinia klientów jest dla nas ważna

Każdy Pacjent to dla nas odrębna historia. Nie liczymy numerków na liście Pacjentów do przyjęcia… Widzimy człowieka, któremu należy pomóc, doradzić, poświęcić chwilę, aby rozwiać jego wątpliwości… Nie wahaj się! Zaufaj nam i zostań naszym kolejnym zadowolonym Pacjentem.

5/5
Gorąco polecam Albusdent! Pod opiekę trafiłam do doktor Anny Szyperskiej i była to najlepsza decyzja. Rzetelna, sympatyczna, z dużym doświadczeniem kobieta, która potrafi świetnie doradzić, przez co mogę cieszyć się teraz pięknym uśmiechem. Razem z Panią Anetką (która od wejścia wita szerokim uśmiechem) tworzą duet idealny, przez co atmosfera podczas wizyty jest znakomita.
Karolina

Umów się na konsultacje

Zadzwoń lub umów się online

693 760 000

Spadające płatki Call Now ButtonZadzwoń! +48 693 760 000