Menu Zamknij

Stomatologia dziecięca Kraków

Stomatologia dziecięca Kraków - Bronowice

Kolorowo i bezstresowo

Dziecko należy do najwrażliwszych pacjentów, żywo reagujących na wszelkiego rodzaju bodźce – tak psychiczne jak i fizyczne. Wizyta u stomatologa wiąże się zawsze z uczuciem lęku, a przykre przeżycia z takich wizyt dziecko pamięta długo. Wynikiem tego może być lęk przed zabiegiem stomatologicznym w wieku dojrzałym.Dlatego leczymy KOLOROWO I BEZSTRESOWO Umiejętne postępowanie stomatologa podczas wizyty adaptacyjnej wobec dziecka jest bardzo istotne. Stomatologia dziecięca w Albusdent Kraków!

Priorytetowym zadaniem lekarza jest wytworzenie dobrych, pozytywnych skojarzeń, rozładowanie napięcia emocjonalnego, doprowadzenie do relaksacji. Dlatego nasi lekarze swoim łagodnym podejściem w stosunku do małego pacjenta potrafią zmniejszyć lęki i obawy przed każdym zabiegiem.

Uwagę młodego pacjenta podczas zabiegu przyciąga widok swoich zębów w powiększeniu na ekranie monitora. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu kamery wewnątrzustnej. Dodatkową atrakcją podczas zabiegu jest możliwość obejrzenia swojej ulubionej bajki.

Nagroda po wizycie odpowiednio motywuje i zachęca malucha do powrotu.

Zatem bardzo ważne jest umiejętne podejście lekarza na pierwszych wizytach, które owocuje zdobyciem zaufania, a co w konsekwencji prowadzi do systematycznego leczenia.

Czas oczekiwania na wizytę Twoje dziecko może poświęcić na rozrywkę w naszym kąciku zabaw. Do dyspozycji ma zarówno zabawki, książeczki, kolorowani jaki i możliwość obejrzenia ulubionego kanału telewizyjnego.

Pamiętaj o tym, że: dysponujemy najnowocześniejszym, specjalistycznym sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą lekarzy i asystentek po to, by leczyć Twoje dziecko bezboleśnie i bezstresowo.