Menu Zamknij

Stomatologia dziecięca Kraków

Stomatologia dziecięca Kraków - Bronowice, Azory

Kolorowo i bezstresowo

Dzieci należą do grupy szczególnych Pacjentów, której należy poświęcić znacznie więcej czasu oraz troski. Nieprzyjemne wspomnienia mogą zakorzenić się w ich psychice i niekorzystnie wpłynąć na profilaktykę i leczenie w dorosłym życiu. Dlatego leczymy KOLOROWO I BEZSTRESOWO!

Umiejętne postępowanie stomatologa podczas wizyty adaptacyjnej wobec dziecka jest bardzo istotne. Priorytetowym zadaniem lekarza jest wytworzenie dobrych, pozytywnych skojarzeń, rozładowanie napięcia oraz zdobycie zaufania, które w konsekwencji prowadzi do systematycznego leczenia. Dlatego nasi lekarze swoim łagodnym podejściem w stosunku do Małego Pacjenta potrafią zmniejszyć lęki i obawy przed każdym zabiegiem.
Dodatkowo Nasze Gabinety są odpowiednio przystosowane do leczenia dzieci, przede wszystkim dzięki wyszkolonej kadrze, z wykorzystaniem sprzętu wysokiej klasy oraz bezpiecznych materiałów najnowszej generacji.

Uwagę Młodego Pacjenta podczas zabiegu przyciąga widok swoich zębów w powiększeniu na ekranie monitora. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu kamery wewnątrzustnej. Dodatkową atrakcją podczas zabiegu jest możliwość obejrzenia swojej ulubionej bajki. Oferujemy kolorowe wypełnienia, znieczulenie komputerowe lub połączone z sedacją wziewną z zastosowaniem podtlenku azotu zwanego „gazem rozweselającym” – o zapachu gumy balonowej. Po wizycie na każdego Dzielnego Pacjenta czeka wyjątkowa nagroda, która odpowiednio motywuje i zachęca malucha do powrotu.

Czas oczekiwania na wizytę Twoje dziecko może poświęcić na rozrywkę w naszym kąciku zabaw. Do dyspozycji ma zarówno zabawki, książeczki, kolorowani, naklejki, gry jak i możliwość obejrzenia ulubionego kanału telewizyjnego.

Zapraszamy serdecznie pacjentów z okolic Krakowa – ZabierzówBaliceKrzeszowiceModlniczka.