Menu Zamknij

Stomatolog dziecięcy Kraków

stomatolog dziecięcy kraków ALBUSDENT - Centrum Stomatologiczne

Stomatologia dziecięca Kraków - Bronowice, Azory

Kolorowo i bezstresowo

Dzieci należą do grupy szczególnych Pacjentów, której należy poświęcić znacznie więcej czasu oraz troski. Nieprzyjemne wspomnienia mogą zakorzenić się w ich psychice i niekorzystnie wpłynąć na profilaktykę i leczenie w dorosłym życiu. Dlatego leczymy KOLOROWO I BEZSTRESOWO!

Umiejętne postępowanie stomatologa podczas wizyty adaptacyjnej wobec dziecka jest bardzo istotne. Priorytetowym zadaniem lekarza jest wytworzenie dobrych, pozytywnych skojarzeń, rozładowanie napięcia oraz zdobycie zaufania, które w konsekwencji prowadzi do systematycznego leczenia. Dlatego nasi lekarze swoim łagodnym podejściem w stosunku do Małego Pacjenta potrafią zmniejszyć lęki i obawy przed każdym zabiegiem.
Dodatkowo Nasze Gabinety są odpowiednio przystosowane do leczenia dzieci, przede wszystkim dzięki wyszkolonej kadrze, z wykorzystaniem sprzętu wysokiej klasy oraz bezpiecznych materiałów najnowszej generacji.

Uwagę Młodego Pacjenta podczas zabiegu przyciąga widok swoich zębów w powiększeniu na ekranie monitora. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu kamery wewnątrzustnej. Dodatkową atrakcją podczas zabiegu jest możliwość obejrzenia swojej ulubionej bajki. Oferujemy kolorowe wypełnienia, znieczulenie komputerowe lub połączone z sedacją wziewną z zastosowaniem podtlenku azotu zwanego „gazem rozweselającym” – o zapachu gumy balonowej. Po wizycie na każdego Dzielnego Pacjenta czeka wyjątkowa nagroda, która odpowiednio motywuje i zachęca malucha do powrotu.

Czas oczekiwania na wizytę Twoje dziecko może poświęcić na rozrywkę w naszym kąciku zabaw. Do dyspozycji ma zarówno zabawki, książeczki, kolorowani, naklejki, gry jak i możliwość obejrzenia ulubionego kanału telewizyjnego.

Zapraszamy serdecznie pacjentów z okolic Krakowa – ZabierzówBaliceKrzeszowiceModlniczka.

Opinia klientów jest dla nas ważna

Każdy Pacjent to dla nas odrębna historia. Nie liczymy numerków na liście Pacjentów do przyjęcia… Widzimy człowieka, któremu należy pomóc, doradzić, poświęcić chwilę, aby rozwiać jego wątpliwości… Nie wahaj się! Zaufaj nam i zostań naszym kolejnym zadowolonym Pacjentem.

5/5
Gorąco polecam Albusdent! Pod opiekę trafiłam do doktor Anny Szyperskiej i była to najlepsza decyzja. Rzetelna, sympatyczna, z dużym doświadczeniem kobieta, która potrafi świetnie doradzić, przez co mogę cieszyć się teraz pięknym uśmiechem. Razem z Panią Anetką (która od wejścia wita szerokim uśmiechem) tworzą duet idealny, przez co atmosfera podczas wizyty jest znakomita.
Karolina

Umów się na konsultacje

Zadzwoń lub umów się online

693 760 000

Call Now ButtonZadzwoń! +48 693 760 000