Menu Zamknij

Regulamin promocji „BLACK WEEK” w Albusdent

Regulamin Promocji „Black Week” w Centrum Stomatologicznym Albusdent

 1. Czas trwania promocji: Promocja obowiązuje do końca „Black Week”, a na wizytę z wykorzystaniem zniżki należy zapisać się najpóźniej w ciągu 3 miesięcy od daty zakończenia promocji.
 2. Zasady wykorzystania zniżki: Aby skorzystać ze zniżki, Klient musi powołać się na otrzymany kod promocyjny podczas zapisu na wizytę.
 3. Kumulacja promocji: Promocje nie łączą się ze sobą. Możliwe jest wykorzystanie tylko jednej promocji na jedną wizytę.
 4. Szczegółowe warunki promocji:
  • APARAT ESTETYCZNY: Promocja dotyczy jednego łuku. O szczegóły prosimy pytać lekarza podczas konsultacji.
  • ZNIŻKA RODZINNA: Aby skorzystać ze zniżki rodzinnej, należy umówić wizytę dla przynajmniej dwóch członków rodziny. Każdy zapisany członek rodziny otrzymuje 10% zniżki na wszystkie usługi.
  • 10% ZNIŻKI NA CAŁE LECZENIE: Zniżka dotyczy 10% wartości całego planu leczenia, który zostanie opracowany przez lekarza prowadzącego. Plan leczenia jest indywidualnie dostosowany do potrzeb pacjenta.
 5. Jednorazowość zniżki: Zniżka jest jednorazowa. Jednej osobie przysługuje jedna zniżka, którą można wykorzystać przy jednej wybranej usłudze.
 6. Rezerwacja: Zapisy na wizyty przyjmowane są telefonicznie oraz bezpośrednio w recepcji centrum.
 7. Zastrzeżenia: Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez wcześniejszego powiadomienia, a także do odmowy realizacji zniżki w przypadku podejrzenia nadużyć.
 8. Informacje dodatkowe: W przypadku pytań dotyczących promocji prosimy o kontakt z obsługą Centrum Stomatologicznego Albusdent.

Data publikacji regulaminu: 20.11.2023r.

Call Now ButtonZadzwoń! +48 693 760 000