Menu Zamknij

Poradnik dla pacjentów

Poradnik dla Pacjentów

Witamy w naszym poradniku, który ma na celu pomóc Ci w przygotowaniu się do pierwszej wizyty w naszej placówce stomatologicznej. Znajdziesz tu niezbędne informacje, które sprawią, że Twoja wizyta będzie przebiegać sprawnie i bezstresowo. Dowiesz się, jak przygotować się samodzielnie, a także jak przygotować swoje dziecko do pierwszej wizyty u dentysty. Opiszemy również, czego możesz się spodziewać podczas samej wizyty, abyś czuł się pewnie i komfortowo. Naszym celem jest zapewnienie Ci najlepszej opieki oraz wsparcia na każdym etapie leczenia.

Opinia klientów jest dla nas ważna

Każdy Pacjent to dla nas odrębna historia. Nie liczymy numerków na liście Pacjentów do przyjęcia… Widzimy człowieka, któremu należy pomóc, doradzić, poświęcić chwilę, aby rozwiać jego wątpliwości… Nie wahaj się! Zaufaj nam i zostań naszym kolejnym zadowolonym Pacjentem.

5/5
Gorąco polecam Albusdent! Pod opiekę trafiłam do doktor Anny Szyperskiej i była to najlepsza decyzja. Rzetelna, sympatyczna, z dużym doświadczeniem kobieta, która potrafi świetnie doradzić, przez co mogę cieszyć się teraz pięknym uśmiechem. Razem z Panią Anetką (która od wejścia wita szerokim uśmiechem) tworzą duet idealny, przez co atmosfera podczas wizyty jest znakomita.
Karolina

Umów się na konsultacje

Zadzwoń lub umów się online

693 760 000

X

    Chcesz umówić się na wizytę lub zapytać o szczegóły - zostaw kontakt oddzwonimy!

    +48 693 760 000