Menu Zamknij

O nas

Witamy w ALBUSDENT!

Centrum Stomatologiczne ALBUSDENT powstało w 2009 roku. Naszą misją od samego początku działania jest łączenie profesjonalizmu zespołu lekarzy stomatologów i asystentek, nowoczesnego leczenia w oparciu o najnowsze technologie z dbałością o komfort i zdrowie Pacjentów. Dobro Pacjenta oraz wychodzenie naprzeciw Państwa oczekiwaniom związanym z kompleksową i rzetelną opieką dentystyczną, stanowią nasze nadrzędne cele. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi Pacjenci nie tylko wychodzili od nas z uśmiechem, ale i z radością odwiedzali naszą klinikę.

UCZCIWOŚĆ

KOMPETENCJE

PASJA

Dlaczego grono naszych Pacjentów stale rośnie? Ponieważ Pacjentów traktujemy jak partnerów, a nie jak osoby, których zadaniem jest korzystanie z naszych usług. Z uczciwością podchodzimy do działań, aby Pacjent płacił za rzeczywiste usługi. Leczymy nie tylko zęby, ale swoją pracą pragniemy zmieniać nawyki związane z dbaniem o higienę jamy ustnej. W codziennej praktyce korzystamy z najlepszych i sprawdzonych materiałów stomatologicznych, wykorzystujemy nowoczesny i bezpieczny sprzęt, dbamy o jakość usług oraz miłą atmosferę w naszej klinice. Dzięki temu, działamy profesjonalnie i zgodnie z etyką zawodu, który naszym zdaniem odmienia uśmiech, a czasem nawet życie.

Klinika ALBUSDNET jest tworzona przez zespół dentystów i personel pomocniczy, dla których stomatologia nie jest jedynie sposobem na zarabianie pieniędzy. Nasi specjaliści to osoby wesołe, lubiące kontakt z Pacjentami, działające z pasją i zaangażowaniem. Ich motywacja do podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia, to dowód na to, iż kochają stomatologię i dostrzegają dynamiczne zmiany zarówno w leczeniu, jak i oczekiwaniach Pacjentów.

Każdy Pacjent to dla nas odrębna historia. Nie liczymy numerków na liście Pacjentów do przyjęcia… Widzimy człowieka, któremu należy pomóc, doradzić, poświęcić chwilę, aby rozwiać jego wątpliwości… Nie wahaj się! Zaufaj nam i zostań naszym kolejnym zadowolonym Pacjentem.

Zespół profesjonalistów

Nasz zespół tworzą lekarze i personel medyczny, którzy wykonują swoją pracę z pasją. Nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki czemu zapewniają najskuteczniejsze metody leczenia.

Opinia klientów jest dla nas ważna

Każdy Pacjent to dla nas odrębna historia. Nie liczymy numerków na liście Pacjentów do przyjęcia… Widzimy człowieka, któremu należy pomóc, doradzić, poświęcić chwilę, aby rozwiać jego wątpliwości… Nie wahaj się! Zaufaj nam i zostań naszym kolejnym zadowolonym Pacjentem.

5/5
Gorąco polecam Albusdent! Pod opiekę trafiłam do doktor Anny Szyperskiej i była to najlepsza decyzja. Rzetelna, sympatyczna, z dużym doświadczeniem kobieta, która potrafi świetnie doradzić, przez co mogę cieszyć się teraz pięknym uśmiechem. Razem z Panią Anetką (która od wejścia wita szerokim uśmiechem) tworzą duet idealny, przez co atmosfera podczas wizyty jest znakomita.
Karolina

Umów się na konsultacje

Zadzwoń lub umów się online

693 760 000

Spadające płatki Call Now ButtonZadzwoń! +48 693 760 000